۱۱ فعالیت رایگان در هاراجوکو

۱۱ فعالیت رایگان در هاراجوکو

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو

۱۱ فعالیت رایگان در هاراجوکو

Harajuku   یک محله خرید محبوب در توکیو، ژاپن است که به عنوان قطب فرهنگ پاپ ژاپن شناخته می شود. مرکز آن ایستگاه هاراجوکو است و تا پایین اوموتساندو، یک منطقه خرید پربازدید و مجلل، ادامه یافته است. درHarajuku ، تعداد زیادی بوتیک مد، فروشگاه های ارزان فروشی، کافه های تم دار و مغازه های دیگر پیدا خواهید کرد. یک منطقه عالی برای گشت و گذار. اما توجه داشته باشید که آخر هفته می تواند بسیار شلوغ شود.

علاوه بر بوتیک ها و کافه ها، بزرگترین پارک توکیو نیز نزدیک ایستگاه هاراجوکو قرار دارد. Harajuku یک محله منحصر به فرد در مرکز توکیو است که در آنجا کارهای زیادی  برای انجام دادن و دیدن وجود دارد. ما لیست ۲۰ فعالیت جالب در هاراجوکو را برای شما تهیه کردیم. امیدواریم که برایتان مفید باشد.

۱ – درمعبد میجی آرزو کنید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-معبد میجی

معبد میجی یک زیارتگاه *شینتو است که به روح امپراتور میجی و امپراطور شوکن اختصاص یافته است. این زیارتگاه از یک جنگل سرسبز تشکیل شده که با درختان اهدا شده از مناطق مختلف ژاپن احاطه شده است. در این عبادتگاه می توانید یک ایما (یک پلاک چوبی کوچک) خریداری کنید تا خواسته ها یا دعاهایتان را برای خدایان شینتو روی آن نوشته به درخت آویزان کنید. بازدید از معبد رایگان است. در حال حاضر حرم برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ در حال مرمت است، بنابراین ممکن است شاهد ساخت و ساز در مکان های مختلف باشید.

آدرس: Yoyogi Kamizonocho ، Shibuya 151-0052

ساعت بازدید: از ساعت ۵ صبح تا ۶ عصر

* شینتو:  یعنی راه خدایان، آئین باستانی ژاپن است. این آئین ایزدبانوی خورشید به نام اماتراسو را نگهبان سرزمین اجدادی می‌داند و خاندان امپراتوری را از نسل این خدا و تجسم وی می‌شمارد.

هدف آیین شینتو تحقق و تکمیل ارادهٔ کامی و نیاکان در خانواده، جامعه و ملت است انسان‌ها مانند کل طبیعت، کودکان کامی هستند.

۲ – خرید در بزرگترین Daiso توکیو

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-Daiso

Daiso یکی از فروشگاه های زنجیره ای ۱۰۰ ین ژاپن است و بزرگترین فروشگاه درست در خیابان تاکشیتا. این مکان در مجموع ۴ فروشگاه کامل از کالاهای ۱۰۰ ینی خوب در توکیوست. مغازه های ۱۰۰ ین برای خرید کالاهای بی نظیر و سوغاتی ژاپنی بی نظیر هستند، به علاوه بسیار مقرون به صرفه هستند!

آدرس: Jingumae ، Shibuya  ، توکیو

ساعت بازدید: از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب

۳ – از کافه ی حیوانات دیدن کنید (۱۱ فعالیت رایگان در هاراجوکو)

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-کافه ی حیوانات

کافه های حیوانات در ژاپن مکان های محبوبی هستند. بیشتر مردم جایی برای نگه داری حیوانات خانگی ندارند.بنابراین با رفتن به این کافه ها، نیاز خود برای سرگرمی با حیوانات را برآورده می کنند. کافه هایی که حیوانات اهلی تر مانند سگ و گربه نگه داری می کنند را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید MoCHA، کافه های زنجیره ای گربه ها، که در توکیو بسیار محبوب هستند را درست کنار ایستگاه هاراجووکو پیدا کنید.

آدرس: جینگوما ، شیبویا ، توکیو

ساعت بازدید: باز کردن روزانه ۱۰ صبح – ۸ شب

۴ – یک کرپ خوشمزه بخورید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-کرپ

Harajuku به کرپ معروف است. یک بخش در خیابان تاکشیتا وجود دارد که به این میان وعده خیابانی اختصاص داده شده است. در اینجا چندین مغازه کرپ فروشی را مشاهده خواهید کرد که انواع و اقسام کرپ های شیرین و خوش طعم، با طعم های متفاوت را ارائه می دهند. خوشبختانه ژاپنی ها اغلب دارای نمونه های پلاستیکی از مواد غذایی خود هستند. این موضوع انتخاب از میان گزینه های بی شمار را برای شما آسان می کند. به دنبال هرکدام که توجه شما را جلب کرد بروید و نباید ناامید شوید!

آدرس: جینگوما ، شیبویا

ساعت بازدید: باز کردن روزانه ۱۰ صبح تا ۸ شب

۵ – poterico گرم و تازه را امتحان کنید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-poterico

Poterico یک میان وعده محبوب بسته بندی شده در ژاپن است که توسط Calbee تولید می شود. یک فروشگاه Calbee +  در خیابان Takeshita وجود دارد که  این میان وعده را به صورت تازه در اختیارتان می گذارد. پتریکوی تازه یا چیپس های تازه همراه با سس شکلات را حتما امتحان کنید. اگر نمی توانید به فروشگاه Calbee + بروید، بسته بندی آماده این سیب زمینی شیرین را تقریباً در هر فروشگاه رفاهی ژاپنی یا فروشگاه مواد غذایی می توانید تهیه کنید.

CALBEE +

آدرس: Jingumae ، Shibuya ، توکیو ، ژاپن

ساعت بازدید: روزانه ۱۰ صبح – ۸ شب باز است

۶ – غذاهای خیابانی هاراجوکو را امتحان کنید (۱۱ فعالیت رایگان در هاراجوکو)

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-غذاهای خیابانی

اگر می خواهید چیزهای ناشناخته را کشف کنید، در کوچه پس کوچه های هاراجوکو با یک فرد محلی بچرخید. با خرید تور غذاهای Arigato Japan می توانید با دریافت تخفیف مناسب، به گردش در خیابان های Omotesando و Harajuku بروید و از غذاهای فوق العاده این خیابان ها استفاده کنید.

تورهای غذایی ARIGATO JAPAN

* تخفیف: برای ۱۰٪ تخفیف در هر تور از thosewhowandr10 استفاده کنید!

* تور ULTIMATE Ramen را شامل نمی شود

۷ – لوازم جانبی مرسوم و مد روز را در WEGO ببینید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-WEGO

WEGO یکی از محبوب ترین فروشگاه های زنجیره ای ژاپن است که روی کالاهای مد روز با قیمت مناسب تمرکز دارد. از آنجا که هاراجوکو مرکز فرهنگی جوانان ژاپنی است، فروشگاه های مختلفی در هاراجوکو در امتداد خیابان تاکشیتا واقع شده است.

آدرس: Jingumae ، Shibuya ، توکیو، ژاپن

ساعت بازدید: ۱۰ صبح – ۸:۳۰ عصر (آخر هفته ۹:۰۰ بعد از ظهر)

۸ – کالاهای شخصیت های را از Kiddy Land و LINE بخرید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-Kiddy Land و LINE

اگر طرفدار شخصیت های ژاپنی هستید، به احتمال زیاد می توانید آنها را در Kiddy Land پیدا کنید. شما می توانید انواع کالاهای شخصیت هایی مانند مجسمه های سفالی، لباس و غیره را پیدا کنید. حتی اگر علاقه ای به خرید چیزی ندارید، این فروشگاه ها برای ویترین گردی و دیدن کالاهای جالب مناسب هستند.

KIDDY LAND

آدرس: Jingumae ، Shibuya ، توکیو ، ژاپن

ساعت بازدید: ۱۱ صبح – ۹ شب (آخر هفته ۱۰:۳۰ صبح)

فروشگاه LINE FRIENDS

آدرس: Jingumae ، Shibuya  ، توکیو ، ژاپن

ساعت بازدید: روزانه ۱۱ صبح – ۹ شب باز است

۹ – از فروشگاه بزرگ Laforet دیدن کنید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-Laforet

Laforet یک فروشگاه بزرگ نمادین است که در Harajuku واقع شده است. اغلب به عنوان یک نقطه عطف دیده می شود و از آن به عنوان “قلب Harajuku”  یاد می شود. بوتیک های متعددی که داخل فروشگاه واقع شده اند، به ارائه کالاها و لوازم جانبی مد، زیبایی و اجناس شیک، برای زنان جوان می پردازد. اگر می خواهید برای خود یا دیگران خرید کنید.

LAFORET

آدرس:Jingu-mae ، Shibuya ، توکیو ، ژاپن

ساعت بازدید: روزانه ۱۱ صبح – ۹ شب

۱۰ – مقداری gyoza  از Harajuku Gyozalo بگیرید

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-gyoza  از Harajuku Gyozalo

اگر بعد از آن همه پیاده روی و خرید به مکانی برای استراحت و تجدید قوا نیاز دارید، Harajuku Gyozalo گزینه ارزان و خوشمزه است. gyoza بخارپز و سرخ شده و بسیاری انواع دیگر. اکثر غذاها فقط ۲۹۰ ین (۵۰ ۲.۵۰ دلار آمریکا) هستند، از جمله گیوزا. سعی کنید در  زمان ناهار و شام به این مکان نروید، زیرا این مکان بسیار محبوب است و فوق العاده شلوغ می شود.

HARAJUKU GYOZALO

آدرس: Jingumae ، Shibuya  ، توکیو ، ژاپن

ساعت بازدید: ۱۱:۳۰ صبح – ۴:۳۰ صبح (۲۳:۰۰ روز یکشنبه)

۱۱ – بازدید از معبدی پنهان در امتوساندو (۱۱ فعالیت رایگان در هاراجوکو)

11 فعالیت رایگان در هاراجوکو-معبدی پنهان

درست در خیابان Omotesando معبد Zenkoji واقع شده است که در میان دفاتر و آپارتمانهای مسکونی واقع قرار دارد. این معبد بودایی فرار از خیابان های شلوغ هاراجوکو را فراهم می کند، مکانی برای جمع بندی افکار شما. اگر در امتوساندو مشغول خرید هستید و یا زمانی که در Harajuku هستید و وقت آزاد دارید، از این معبد دیدن کنید.

معبد ZENKOJI

آدرس: Kitaaoyama ، Minato City ، توکیو ، ژاپن

منبع سایت: pinterest

در ادامه بخوانید:

تفریحات رایگان در توکیو

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.