۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

نکاتی درباره فرودگاه که باید برای سفر بعدی خود بدانید

این پست درباره بهترین نکات مربوط به فرودگاه است. سفر سرگرم کننده است، اما گذر از فرودگاه می تواند گاهی اوقات یک تجربه طاقت فرسا باشد.

در اینجا ۱۴ ۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر آورده شده که به شما کمک می کند تجربه سفر خود را بهتر کنید.

۱- تنقلات خود را بیاورید (۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر)

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

با آوردن تنقلات با خود از پرداخت هزینه های فوق العاده بالای فرودگاه برای میان وعده ها خودداری کنید. برخی از میان وعده هایی که می توان برای پرواز با خود برد: ذرت بو داده، میوه خشک شده، پروتئین بارهای انرژی زا و آجیل های خانگی هستند.

۲-  یک بطری آب خالی همراه خود داشته باشید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

من همیشه در چمدان خود بطری آب خالی را با خود می آورم تا پس از عبور از Security بتوانم آن را پر کنم. در اکثر فرودگاه ها ایستگاه های پر کردن بطری آب یا آب سرد کن وجود دارد که می توانید استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا به جای خرید بطری آب گران قیمت در فرودگاه، در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

۳- جوراب بپوشید (۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر)

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

بعضی از فرودگاه ها هنگام عبور از Security، از شما میخواهند که کفش های خود را در بیاورید. برای جلوگیری از پابرهنه ایستادن روی زمین کثیف فرودگاه، حتماً جوراب بپوشید. این مساله همچنین برای گرم نگه داشتن پاهای شما در طول پرواز مفید است.

۴- برای پرواز خود به صورت لایه لایه لباس بپوشید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

لباس های لایه دار بپوشید تا در فرودگاه و پرواز راحت باشید. فرودگاه ها و هواپیماها می توانند بسیار سرد یا بسیار گرم باشند و معمولاً هیچ استانداردی در این بین وجود ندارد. بنابراین ان روش به شما کمک می کند. 

۵- پاور بانک همراه داشته باشید (۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر)

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

همه فرودگاهها از درگاه یا ایستگاههای شارژ مناسبی برخوردار نیستند، بنارباین در حالی که منتظر باز شدن گیت هستید، حتماً یک پاور بانک به همراه داشته باشید.

۶- لپ تاپ خود را در مکانی در دسترس بسته بندی کنید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

هنگام عبور از Security باید لپ تاپ یا هر وسیله الکترونیکی بزرگ دیگری را از کیف خود خارج کنید. برای جلوگیری از بهم ریختن کیف هنگام صف انتظار، حتماً لپ تاپ یا هر وسیله الکترونیکی دیگری که دارید را در جیب کناری چمدان خود قرار دهید که دسترسی آسان داشته باشید.

۷- از فضای پارکینگ خود عکس بگیرید (۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر)

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

اگر در فرودگاه پارک می کنید، حتماً از فضای پارکینگ خود و هر علامت یا شماره گذاری که به شما کمک می کند هنگام بازگشت دوباره وسیله خود را پیدا کنید، عکس بگیرید.

هیچ چیز بدتر از بازگشت از تعطیلات نیست اگر یادتان نباشد ماشین خود را در کجا پارک کرده اید و این باعث می شود یک ساعت در پارکینگ فرودگاه بگردید.

۸- از چمدان های بررسی شده خود عکس بگیرید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

در صورت گم شدن چمدان تحویل گرفته شده، داشتن عکس از آن علاوه بر رسید چمدان می تواند مکان یابی آن را بسیار آسان کند. 

۹- ضدعفونی کننده دست را بسته بندی کنید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

فرودگاه ها و هواپیماها مکانی برای میکروب ها هستند. بنابراین هرجا که می روید یک ضد عفونی کننده دست به اندازه سفر بسته بندی کنید.

۱۰- درباره مکان های خواب تحقیق کنید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

اگر شما به دلیل تأخیر در پرواز خود و یا طولانی بودن پرواز نیاز به گذراندن شب در فرودگاه هستید، برای دیدن بهترین و بدترین مکان خواب در اکثر فرودگاه های جهان به این وب سایت مراجعه کنید . خوابیدن در فرودگاه اصلا خوشایند نیست، اما اگر از قبل برنامه ریزی کنید و بهترین مکان ها را بلد باشید، می توانید آن را کمی راحت تر کنید.

۱۱-  لوازم بهداشتی هتل را به همراه داشته باشید و بسته بندی کنید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

هر بار که در هتل اقامت دارید لوازم بهداشتی اضافی به اندازه سفر با خود به خانه بیاورید. در این صورت، هر زمان که فقط با ساک دستی سفر می کنید، مجموعه ای از لوازم بهداشتی مورد تایید TSA را برای بسته بندی در اختیار خواهید داشت. و نیازی به خرید شامپو یا نرم کننده خود به صورت مکرر نخواهید داشت.

۱۲- یک روبان رنگارنگ روی چمدان خود قرار دهید

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

اگر در حال چک کردن چمدان هستید، یک دسته روبان رنگی یا یک تکه پارچه رنگی روی دسته چمدان ببندید تا متفاوت شود. تا بتوانید آن را به سرعت در دریای چمدان های مشابه روی نوار نقاله پیدا کنید.

۱۳- در Security به سمت چپ بروید (۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر)

14نکته فرودگاهی برای سهولت سفر

مطالعات نشان داده است که افراد به طور طبیعی به سمت راست حرکت می کنند. بنابراین هنگامی که به یک ایست بازرسی امنیتی می رسید، به سمت دورترین نطقه چپ خط بروید. به این صورت ممکن است چند دقیقه در صف انتظار صرفه جویی کنید. 

۱۴- برای هواپیما لباس مشخص داشته باشید

یک لباس راحت انتخاب کنید. آن را لباس مشخص خود برای سفرهای هوایی کنید. اگر لباس مشخصی داشته باشید، روز پرواز مجبور نیستید برای انتخاب لباس زمان بگذارید و همیشه در فرودگاه و هواپیما راحت خواهید بود.

امیدوارم از این ۱۴نکته فرودگاهی برای سهولت سفر لذت برده باشید.

منبع سایت: Pinterest

در ادامه بخوانید:

امارات متحده عربی و معرفی تور دبی