۸ فعالیت در آساکوسا ، توکیو

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

۸ فعالیت در آساکوسا ، توکیو

آساکوسا منطقه ای قدیمی در توکیو، ژاپن است و محل قدیمی ترین معبد توکیو که این مکان را به یک منطقه گردشگری محبوب تبدیل کرده است. این منطقه در طول جنگ جهانی دوم، تقریبا تخریب شد و سال ها بعد بازسازی شد. سعی شده این منطقه به صورت کاملا سنتی نگه داری شود. شما علامت و نشانه های زیادی در این منطقه مشاهده نخواهید کرد. ساختمان ها اکثرا ویلایی هستند و ساختمان های بلند زیادی در این محدوده به چشم نمی خورد. بیشتر مغازه به صورت مستقل و جداگانه هستند. تمامی این  موارد باعث شده به این منطقه نگاه کاملا متفاوتی نسبت به توکیو داشته باشید. کاوش در خیابان های کوچک آساکوسا احساس سنتی تری در مقابل توکیو به شما ارائه می دهد و تقریباً احساس می کنید که به دوره ادو سفر کرده اید (۱۶۰۳ – ۱۸۶۸).

در آساکوسا فعالیت های زیادی برای انجام دادن، وجود دارد. شما به راحتی می توانید یک روز کامل را صرف کاوش در Asakusa و مناطق اطراف آن کنید! در اینجا ۸ فعالیت برای انجام در آساکوسا، توکیو و مناطق اطراف آن معرفی می کنیم:

۱- چشم اندازی رایگان از Asakusa

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

مرکز اطلاعات گردشگری فرهنگ آساکوسا، بهترین مکان برای اولین بازدید کامل از آساکوسا است. سکو طبقه ۸ این مرکز منظره ای رایگان از Asakusa و Tokyo Skytree را در کنار رودخانه Sumida ارائه می دهد.

آدرس: ۲-۱۸-۹ Kaminarimon ، Taito 111-0034 ، توکیو

ساعتها: ۹ صبح تا ۸ شب

۲- سوار یک Rickshaw شوید(۸ فعالیت در آساکوسا ، توکیو)

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

آساکوسا تنها مکانی در توکیو است که در آن می توانید یک سواری سنتی با Rickshaw (کالسکه چینی که به جای اسب، انسان آن را می برد) داشته باشید. یک سواری ۳۰ دقیقه ای به طور معمول حدود ۵۰ دلار برای یک نفر یا ۸۰ دلار برای دو نفر هزینه دارد. اگرچه کمی گرانقیمت است، اما روشی بی نظیر برای دیدن Asakusa است. می توانید Rickshaw را در مقابل Kaminarimon (دروازه ای که منتهی به معبد Sensō-ji می شود) پیدا کنید.

۳- عبوراز Kaminarimon

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

Kaminarimon یا “دروازه رعد و برق” دروازه ای است که از دو دروازه معبد Sensoji فاصله داشته و در نهایت منتهی به معبد Sensoji می شود. کمیناریمون با فانوس و مجسمه های باشکوه آن، دروازه ای دیدنی است. حتما از دروازه عبور کنید تا بزرگی آن را حس کنید.

آدرس: ۲-۳-۱ Asakusa ، Taito 111-0032 ، توکیو

ساعت: ۲۴ ساعته باز

۴- قدم زدن در Nakamise Dori

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

خیابان Nakamise Dori، بازاری است پر از مغازه های رنگارنگ، مابین دروازه Kaminarimon تا معبد Sensoji. این خیابان مملو از فروشندگان مستقلی است که انواع و اقسام میان وعده های سنتی ژاپنی را می فروشند. مکان عالی برای خرید سوغات و امتحان کردن میان وعده های خیابانی ژاپن. اگر هر نوع میان وعده خیابانی را خریداری می کنید، هنگام پیاده روی نخورید، مناطق مشخصی برای خوردن این میان وعده ها وجود دارد.  شما می توانید هنگام عبور از این خیابان، از دیدن و خرید کردن از مغازه ها با اجناس مختلف و متفاوت، لذت ببرید.

آدرس: ۱-۳۶-۳ Asakusa ، Taito 111-0032 ، توکیو

ساعتها:  10 صبح تا ۵ عصر (بیشتر فروشگاه ها)

۵- در معبد Sensoji از آینده خود مطلع شوید

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

Sensoji قدیمی ترین معبد توکیو محسوب می شود. قدمت آن به قرن هفتم باز می گردد. البته ساختمانهای فعلی پس از جنگ جهانی دوم همه بازسازی شدند. Sensoji همچنین محبوب ترین معبد توکیو است، بنابراین هنگام بازدید از دیدن جمعیت زیاد، تعجب نکنید. فقط با ۱۰۰ ین (تقریباً ۱ دلار)، می توانید از آینده خود مطلع شوید. همچنین می توانید دعا کنید و یا بخور بدهید. زمین های معبد بسیار بزرگ و ۲۴ ساعته باز است، بنابراین سعی کنید هنگام شب که هیچ کس در آنجا نیست، ز امکان بازدید کنید.

آدرس: ۲-۳-۱ Asakusa ، Taito 111-0032 ، توکیو

ساعت: ۲۴ ساعته باز (زمین های معبد)

۶- از قدیمی ترین پارک تفریحی ژاپن دیدن کنید(۸ فعالیت در آساکوسا ، توکیو)

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

شهربازی هانایاشیکی (Hanayashiki) اولین بار در سال ۱۸۵۳ به عنوان یک پارک گل (هانا = گل به زبان ژاپنی) افتتاح شد و امروزه به عنوان قدیمی ترین شهربازی ژاپن هنوز در حال فعالیت است. Hanayashiki مکان بسیار خوبی برای گذراندن بعد از ظهر شما است. با یک پیاده روی کوتاه از معبد Sensoji  می توانید به این مرکز تفریحی برسید.

آدرس: ۲-۲۸-۱ Asakusa ، Taito 111-0032 ، توکیو

ساعتها: ۱۰ صبح تا ۶ عصر

۷. قوی ترین matcha gelato جهان را امتحان کنید(۸ فعالیت در آساکوسا ، توکیو)

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

سوزوکین به matcha gelato خود مشهور است که به گفته آنها قوی ترین طعم در جهان را دارد و در ۷ سطح مختلف در دسترس است. افراد معمولاً ترکیب یک اسکوپ جلاتو با طعم  لطیف تر مانند توت فرنگی یا وانیل و یک اسکوپ matcha را امتحان می کنند. اگر از طرفداران matcha هستید، حتما از این بستنی فروشی دیدن کنید.

آدرس: ۳-۴-۳ Asakusa ، Taito 111-0032 ، توکیو

ساعتها: ۱۰ صبح تا ۵ عصر

۸- بازدید و خرید از مرکز Ekimise

8 فعالیت در آساکوسا ، توکیو

Ekimise یک مجموعه خرید در آساکوسا، با تنوع محصول بالاست. در این مجموعه انواع فروشگاه ها، مغازه ها و رستوران ها برای بازدید و خرید، وجود دارد. اگر به Ekimise رفتید حتما به مغازه سریا که وسایل سرامیکی و دکوری های زیبا را با قیمت کمتر از ۱ دلار به فروش می رساند، سر بزنید.

آدرس: ۱-۴-۱ Hanakawado ، Taito 111-0033 ، توکیو

ساعتها: ۱۰ صبح تا ۸ شب

منبع پیج : altasbooks.ir@ و Pinterest

در ادامه بخوانید:

پکن پایتخت چین (قسمت اول)

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.